צרו קשר י.אשל יועצי בטיחות

ניתן גם לשלוח דוא"ל : yseshel@gmail.com

בטיחות בעבודה

מדי יום אנו שומעים בחדשות על עובדים שנפגעו במקום העבודה, או על אסון גדול שנמנע בנס. בתור בעל עסק אינך יכול להסתמך על הביטוי "יותר מזל משכל" – זוהי חובתך החוקית והמוסרית להגן על עובדיך!

על פי החוק, אדם המחזיק במקום עבודה אחראי לשמירה על בטיחות ובריאות העובדים. מעביד שאינו עומד בסטנדרטים של בטיחות בעבודה יהיה חייב לתת דין בחשבון הן בפלילים והן בתביעות אזרחיות, במקרים בהם חלילה נפגע עובד.

איך הופכים מקום עבודה לבטוח?

בטיחות בעבודה נשמעת כמו עניין טריביאלי ומובן מאליו, אך למעשה מדובר בתחום מורכב הדורש מחשבה רבה ומיומנות. אינך יכול לסרוק את מקום העבודה בעיניך ולהחליט שהמקום בטוח לעבודה – עליך לפנות למומחה בטיחות מוסמך.

מומחה בטיחות בעבודה הוא ממונה על הבטיחות מטעם אגף הפיקוח על העבודה במשרד התמ"ת. הוא אמון על קשת רחבה של שדות המשפיעים זה על זה ותפקידו הוא לאתר ליקויי בטיחות במקום העבודה, לתת תמונת מצב של הציוד והמבנה, לחזות את גורמי הסיכון העתידיים ולפעול על מנת למנוע אותם בעתיד בדרכים שונות.

י. אשל – מומחה בטיחות בעבודה

י. אשל הוא מומחה בטיחות בעבודה עם מעל לעשר שנות ניסיון בתחום. אנו מטפלים בכל תחומי הבטיחות בעבודה, וביניהם בטיחות באש, בטיחות עבודה בגובה, בטיחות חשמל, חקירת תאונות עבודה ועוד.

כמו כן, אנחנו מעבירים הדרכות בטיחות מקצועיות לעובדים על מנת להגביר את המודעות לנושא ולהקטין את הסיכונים במקום העבודה.

תאונות במקום העבודה אינן דבר בלתי נמנע! אם תיקח את הצעדים הנכונים תוכל למזער את אחוז התאונות במקום העבודה שלך ולמנוע פגיעה בעובדים, נזק לציוד ולמבנה, הפסדים והוצאות משפטיות. צור קשר עכשיו!

בין לקוחותינו

פרי נדל"ן
דנישרא
rotman
electrical power
VOLVO
tall
meir
mennen
motorola
nissan
ribs
UTI_Worldwide
אידיאל
מקורות
מרכנתיל
עמינח
פלסאון
פרש מרקט
agridera
Amit
ashot