צרו קשר י.אשל יועצי בטיחות

ניתן גם לשלוח דוא"ל : yseshel@gmail.com

בטיחות אש

בטיחות אש במקום העבודה היא תהליך הכרחי להגנה על חיי העובדים מפני הסכנות ולמזעור הנזקים לנכס ולציוד במקרה של פריצת שריפה במקום.

על פי החוק במדינת ישראל, על מנת לקבל רישיון לעסק בעל העסק מוכרח להשיג אישורי בטיחות למבנה בו העסק פועל, כאשר בטיחות אש הוא חלק מרכזי וחיוני מקבלת הרישיון. זוהי האחריות שלך להתאים את המבנה בו נמצא בית העסק שלך לעמידת בסטנדרטיים לבטיחות שהמדינה קובעת.

לעיתים, בטיחות אש דורשת מבעל העסק לבצע שינויים מהותיים במבנה של בית העסק. על בניינים המיועדים למסחר ותעשייה לכלול דרכי מילוט למקרי חירום, מערכות גילוי אש ועשן, ציוד כיבוי אש, מערכות שליטה בעשן ועוד.

סכנה ברורה וממשית

כבר בילדות לימדו אותנו שאש זה לא משחק. בעל עסק המעוניין להבטיח שבית העסק שלו יהיה בטוח מפני תאונות אש ושריפות מוכרח לפנות לממונה בטיחות אש שיבדוק את המקום בקפדניות. ממונה הבטיחות יבחן את כל ההיבטים הרלוונטיים, כולל איכות וסוג חומרי הבניין ועמידות המבנה מפני אירוע אש אפשרי.

ממונה בטיחות אש ידאג להכין תוכניות לקבלת אישור ממכבי האש, הכוללות סקר סיכוני אש, תכנון מערכות גילוי וכיבוי אש, הכנת תיקי מפעל ותיקי שטח וחקירה של מקרים בהם פרצה שריפה. כמו כן, ממונה הבטיחות אחראי על העברת הדרכות בטיחות לכל עובדי החברה באופן שוטף.

י. אשל – מומחה הבטיחות שלך

י.אשל הוא מומחה בטיחות אש מוסמך ומקצועי עם מעל לעשר שנים של ניסיון בתחום. אנחנו מבצעים בדיקות קפדניות של מתחם העבודה ומציעים פתרונות אמינים, יעילים וחסכוניים למניעת אירוע שריפה ולהגנה עליך, על בית העסק שלך ועל העובדים שלך.

צור קשר עכשיו לקבלת לפרטים נוספים

בין לקוחותינו

פרי נדל"ן
דנישרא
rotman
electrical power
VOLVO
tall
meir
mennen
motorola
nissan
ribs
UTI_Worldwide
אידיאל
מקורות
מרכנתיל
עמינח
פלסאון
פרש מרקט
agridera
Amit
ashot