צרו קשר י.אשל יועצי בטיחות

ניתן גם לשלוח דוא"ל : yseshel@gmail.com

תיק מפעל

על פי החוק לרישוי עסקים מפעלים העושים שימוש בחומרים מסוכנים מחויבים להכין תיק מפעל שיכלול מידע החיוני להתמודדות עם מקרי חירום בשטח המפעל. מתכונת התיק נקבעת על ידי המשרד להגנת הסביבה ופיקוד העורף והיא עוברת שינויים ותיקונים מדי שנה.

הכנת תיק מפעל נעשית אך ורק על ידי מומחה בטיחות אש מוסמך הבקיא בהנחיות הממשלה המעודכנות ביותר ובטיפול בהיבטים השונים בטיפול בחומרים מסוכנים ובאמצעי הבטיחות שיש לנקוט. המומחה ישלב בתיק המפעל הערכת סיכונים ונהלי חירום שיגדירו לבעל העסק ולכוחות הכבאות וההצלה כיצד יש לנהוג במקרים של שריפה, דליפה או התלקחות של חומרים מסוכנים.

מטרותיו של תיק המפעל הן למזער את הסיכון לתאונות במפעל, לטפל באירועים ביעילות בעת שהם פורצים ולשקם את המפעל בזמן הקצר ביותר לאחר האירוע. על מנת להשיג את כל היעדים הנ"ל יש לבצע בחינה קפדנית ומדוקדקת של כל היבט רלוונטי במפעל.

מומחה בטיחות יהיה אחראי על הגדרת צוותי חירום המורכב מעובדי המפעל ושתפקידם הוא לתפעל אירועים מסוג זה. הבחירה תתבסס על מידת האחריות של העובדים והזמינות שלהם, כך שלא ייווצר מצב שבו פורץ מקרה חירום וצוותי החירום אינם ערוכים או פשוט אינם בנמצא.

מומחה בטיחות שאפשר לסמוך עליו

י.אשל הוא מומחה בטיחות מוסמך עם מעל לעשר שנים של ניסיון בהכנת תיקי שטח ותיקי מפעל. המומחיות שלנו בתחום מבטיחה שהעסק שלך יקבל תיק מפעל מפורט ומקיף בזמן הקצר ביותר.

הכנת תיק מפעל היא היבט אחד בתהליך השגת רישיון לעסק במסגרת תחום רישוי עסקים, שבו אנו מטפלים. אם גם אתה רוצה לקצר תהליכים ולקבל רישיון עסק במהירות מבלי שתצטרך להתרוצץ ולהתעסק עם פקידים במשרדים ממשלתיים שונים,

צור קשר עכשיו וקבע פגישה.

בין לקוחותינו

פרי נדל"ן
דנישרא
rotman
electrical power
VOLVO
tall
meir
mennen
motorola
nissan
ribs
UTI_Worldwide
אידיאל
מקורות
מרכנתיל
עמינח
פלסאון
פרש מרקט
agridera
Amit
ashot