י.אשל יועץ בטיחות אש

תיק מפעל

על פי החוק לרישוי עסקים מפעלים העושים שימוש בחומרים מסוכנים מחויבים להכין תיק מפעל שיכלול מידע החיוני להתמודדות עם מקרי חירום בשטח המפעל. מתכונת התיק נקבעת על ידי המשרד להגנת הסביבה ופיקוד העורף והיא עוברת שינויים ותיקונים מדי שנה.

הכנת תיק מפעל נעשית אך ורק על ידי מומחה בטיחות אש מוסמך הבקיא בהנחיות הממשלה המעודכנות ביותר ובטיפול בהיבטים השונים בטיפול בחומרים מסוכנים ובאמצעי הבטיחות שיש לנקוט. המומחה ישלב בתיק המפעל הערכת סיכונים ונהלי חירום שיגדירו לבעל העסק ולכוחות הכבאות וההצלה כיצד יש לנהוג במקרים של שריפה, דליפה או התלקחות של חומרים מסוכנים.

מטרותיו של תיק המפעל הן למזער את הסיכון לתאונות במפעל, לטפל באירועים ביעילות בעת שהם פורצים ולשקם את המפעל בזמן הקצר ביותר לאחר האירוע. על מנת להשיג את כל היעדים הנ"ל יש לבצע בחינה קפדנית ומדוקדקת של כל היבט רלוונטי במפעל.

מומחה בטיחות יהיה אחראי על הגדרת צוותי חירום המורכב מעובדי המפעל ושתפקידם הוא לתפעל אירועים מסוג זה. הבחירה תתבסס על מידת האחריות של העובדים והזמינות שלהם, כך שלא ייווצר מצב שבו פורץ מקרה חירום וצוותי החירום אינם ערוכים או פשוט אינם בנמצא. מומחה בטיחות שאפשר לסמוך עליו י.אשל הוא מומחה בטיחות מוסמך עם מעל לעשר שנים של ניסיון בהכנת תיקי שטח ותיקי מפעל. המומחיות שלנו בתחום מבטיחה שהעסק שלך יקבל תיק מפעל מפורט ומקיף בזמן הקצר ביותר.

הכנת תיק מפעל היא היבט אחד בתהליך השגת רישיון לעסק במסגרת תחום רישוי עסקים, שבו אנו מטפלים. אם גם אתה רוצה לקצר תהליכים ולקבל רישיון עסק במהירות מבלי שתצטרך להתרוצץ ולהתעסק עם פקידים במשרדים ממשלתיים שונים,

צור קשר עכשיו וקבע פגישה.
הניסיון שלנו זה השקט שלך!
יצירת קשר
  שם מלא
 טלפון
דוא"ל
 
פרטי התקשרות : yakovamram@gmail.com
נייד :050-5358-638
נייד :054-819-4149
פקס :072-2765-840

בין לקוחותינו

מזרוני עמינח פלסאון לוגוhonda logokenes group logowatson group mennen medical רשת פרופורציה
nissan logouti worldwideריבס לוגו חברת מקורות בנק מרכנתיל אידיאל ארונות לוגו מריומה
עמית עמילות מכס motorola פרש מרקט agridera עשות אשקלון שפע שוק הגרעין בע"מ
כל הזכויות שמורות י. אשל רישוי עסקים © 1997