י.אשל יועץ בטיחות אש

רישוי עסקים

רישיון עסקתכנית בטיחות אשתיק שטחממונה בטיחות

התקשרות עם גופים בירוקראטיים

תהליך רישוי עסקים עלול להוות מטרד רציני בשבילך. הטיפול מצריך התקשרות עם גורמים בירוקראטיים רבים שידרשו ממך להגיש אישורים ולבצע שינויים במרחב בית העסק שלך שעשויים לעלות לך ביוקר. רישוי עסקים הוא תהליך הנוגע בשלבים רבים בניהול ופיתוח העסק: החל מקבלת הרשות העקרונית להפעלת העסק במיקום המדובר וכלה בקבלת היתרי בנייה, הרשאה להשתמש בשטח ציבורי להצבת שולחנות וכיסאות ועוד.

על מנת להשיג רישיון לעסק יהיה עליך להתמודד עם לא מעט גופים ציבוריים רשמיים:

כיבוי אש

המשרד לאיכות הסביבה משטרת ישראל משרד החקלאות וגופי רישוי ומחלקות בעיריות השונות. כל עירייה מפעילה נהלים שונים ולכן יהיה עליך להכיר את הנהלים הספציפיים של העיר בה העסק פועל על מנת להשיג רישיון בר תוקף.

תהליך מורכב הדורש ירידה לפרטים

האישורים שנדרשים להפעלת מסעדה או בית קפה שונים מאלו שנדרשים להפעלת תחנת דלק, חנות לבעלי חיים, מפעל לכימיקלים ומוסך לכלי רכב. צו רישוי העסקים מחלק את סוגי העיסוקים לעשר קבוצות שונות, כאשר לכל אחת מהקבוצות דרישות ומגבלות שונות.

ההתקשרות עם הגורמים השונים המעורבים במתן האישורים עלולה להיות בעייתית. ישנם סעיפים כל כך רבים שצריך להכיר ולהבין והפקידים במשרדים השונים בדרך כלל לא ייצאו מגדרם כדי לעזור לך. יכול להיווצר מצב שבו חסר אישור או טופס שלא היית מודע אליו, ובעקבות זאת תאלץ להתחיל את כל התהליך מההתחלה. לעיתים גם ידרשו ממך לבצע שינויים ולהתקין מערכות בבית העסק בעלויות גבוהות מבלי להציג בפניך אלטרנטיבות זולות יותר.

י. אשל – מעל לעשר שנות ניסיון הדרך היעילה והבטוחה ביותר להשיג רישיון לעסק היא מומחה רישוי עסקים המכיר את התחום לעומק ויודע איך להתמודד עם הדרישות המגוונות של כל הגורמים הרשמיים. י. אשל הוא מומחה לבטיחות בעבודה עם ניסיון של מעל לעשר שנים בהשגת רישיונות עסקים. לפרטים נוספים, צור קשר עכשיו.

צור קשר

רישוי עסקים בישראל קיים חוק רישוי עסקים אשר נועד להסדיר את הפעילות של בתי עסק שונים בישובים השונים בארץ. אם אתה מתכנן לפתוח עסק חדש, יהיה עליך להשיג רישיון עסק שיוודא שהעסק שלך עומד בכל ההתקנים ויבטיח פעילות סדירה, בטוחה וחוקית. רישיון עסק מתקבל מטעם העירייה בה פועל העסק. הפעלת עסק ללא רישיון היא פעולה אינה חוקית המובילה להליכים פליליים נגדך שעלולים להסתיים בהשבתת העסק ובהטלת קנסות כבדים.
הניסיון שלנו זה השקט שלך!
יצירת קשר
  שם מלא
 טלפון
דוא"ל
 
פרטי התקשרות : yakovamram@gmail.com
נייד :050-5358-638
נייד :054-819-4149
פקס :072-2765-840

בין לקוחותינו

מזרוני עמינח פלסאון לוגוhonda logokenes group logowatson group mennen medical רשת פרופורציה
nissan logouti worldwideריבס לוגו חברת מקורות בנק מרכנתיל אידיאל ארונות לוגו מריומה
עמית עמילות מכס motorola פרש מרקט agridera עשות אשקלון שפע שוק הגרעין בע"מ
כל הזכויות שמורות י. אשל רישוי עסקים © 1997