י.אשל יועץ בטיחות אש

רישיון עסק

על מנת לפתוח עסק חדש החוק מחייב שתשיג רישיון עסק. קבלת הרישיון מותנית באישורים שונים מגופים עירוניים וממשלתיים הבוחנים היבטים שונים של העסק שלך וקובעים אם הוא פועל בהתאם לכל התקנים והנהלים הבטיחותיים והחוקיים.

לא ניתן להפעיל בישראל בית עסק ללא רישיון עסק. אי קבלת רישיון או ביטול רישיון קיים תוביל לפתיחה בהליכים משפטיים נגדך. במקרה הטוב תוכל לקבל הארכה לקבלת כל האישורים המתאימים; במקרה הרע – בית המשפט עלול לפסוק שיש לסגור את בית העסק שלך ולהטיל עליך קנסות משמעותיים. בחינה דקדקנית על ידי גופים ממשלתיים על מנת להשיג רישיון עסק יהיה עליך להתמודד עם גופים עירוניים וממשלתיים שונים שיניחו את העסק שלך מתחת לזכוכית מגדלת. כל אחד מהגופים ממונה על תחום אחר, וכדי לקבל את הרישיון יהיה עליך לקבל אור ירוק מכל אחד מהגופים. האישורים עוסקים במגוון של נושאים החל משיקולי בטיחות וחריגות בנייה וכלה באישורים וטרינאריים ותברואתיים. בין הגופים שיהיה עליך להתמודד איתם להשגת הרישיון נכללים:
  • כיבוי אש
  • משרד הבריאות
  • המשרד לאיכות הסביבה
  • משרד התעשייה והמסחר
  • משטרת ישראל ומשרד החקלאות.
בעיריות השונות מונהגים נהלים שונים במקצת זה מזה ויש להכיר את המדיניות של העיר בה ממוקם העסק כדי לא לפספס אף סעיף בהשגת הרישיון לעסק.

כמו כן, עסקים שונים מצריכים אישורים שונים. מפעלים המתעסקים עם חומרי מסוכנים יהיו נתונים לביקורת שאינה רלוונטית למסעדות או מוסכי רכב. חוק רישוי העסקים מבדיל בין עשרה סוגים שונים של עסקים, ויהיה עליך להכיר לעומק את התחום בו אתה עוסק על מנת להשיג רישיון תקף. מי דואג לאינטרס שלך? תהליך השגת רישיון עסק במסגרת רישוי עסקים הוא מסע בירוקראטי מפרך שיגזול ממך הרבה זמן וכאב ראש, והגופים הרשמיים הממונים על מתן האישורים עמוסים מאוד - העסק שלך לא תמיד יהיה בראש מעייניהם. במקרים מסוימים עשויים לבקש ממך לעשות שינויים מרחיקי לכת במתחם העבודה שלך על מנת לעמוד בתקנים המקובלים בעלות גבוהה. אפשר גם אחרת! י. אשל הוא מומחה בטיחות עם ניסיון של מעל לעשור בהשגת רישיונות לעסקים. אם אתה רוצה לקצר תהליכים בהשגת הרישיון ולחסוך הוצאות מיותרות, צור איתנו קשר, ואנחנו נטפל בהכל בשבילך. תוכל להתמקד בעבודה שלך במקום להתעסק עם פקידים ממשלתיים שיערימו עליך קשיים ומחסומים.
הניסיון שלנו זה השקט שלך!
יצירת קשר
  שם מלא
 טלפון
דוא"ל
 
פרטי התקשרות : yakovamram@gmail.com
נייד :050-5358-638
נייד :054-819-4149
פקס :072-2765-840

בין לקוחותינו

מזרוני עמינח פלסאון לוגוhonda logokenes group logowatson group mennen medical רשת פרופורציה
nissan logouti worldwideריבס לוגו חברת מקורות בנק מרכנתיל אידיאל ארונות לוגו מריומה
עמית עמילות מכס motorola פרש מרקט agridera עשות אשקלון שפע שוק הגרעין בע"מ
כל הזכויות שמורות י. אשל רישוי עסקים © 1997