י.אשל יועץ בטיחות אש

תכנית בטיחות אש

לכל בנין, כנדרש בתקנה 11 א', המיועד לכל שימוש שהוא (מסחר, מגורים, תעשייה וכו') יש להגיש תכנית בטיחות אש אשר תכלול תכנון מערכי בטיחות אש. התכנית מלווה את המבנה ביום ייסודו ונדרשת לצורך מתן היתר בניה ומתן רישיון עסק.

מטרת תכנית בטיחות אש הנה תהליך הכרחי להגנה על חיי העובדים מפני הסכנות ולמזעור הנזקים לנכס ולציוד במקרה של פריצת שריפה במקום.

תכנית בטיחות אש כוללת תכנון מערכי האש על ידי צוות יועצים לבטיחות אש, תיאור הבניין,מרכיבי דרך גישה ורחבת הערכות לרכב כיבוי והצלה, תיאור השימוש בקומה ותפוסה של כל קומה, דרכי מוצא מן הבניין, חלוקת הבניין לאגפי אש, עמידות של חלקי הבניין השונים ומרכיביו, סידורי שליטה בעשן מחלקי הבניין השונים, מיקום ציוד כיבוי אש, שלטי הכוונה בדרך המוצא ותאורת חירום, מיקום לוח חשמל ומערכות חירום.

י. אשל הוא יועצי/ממונה בטיחות אש בעלי הסמכה רשמית וניסיון של מעל לעשר שנים. אנו מתעסקים בכל התחומים הנוגעים לבטיחות אש, ייעוץ תכנון מערכי בטיחות אש, הדרכות בטיחות אש, הכנת פרוגראמת בטיחות ועוד.

אנו מבצעים תכנית בטיחות אש על פי דרישות חוק התכנון והבנייה ודיני כבאות והצלה ובתאום עם שירותי כבאות והצלה. התכנית נעשית ע"י יועץ בטיחות אש מקצועי אשר מסייע בקבלת החלטות מכריעות על מנת שהמבנה יעמוד בדרישות הנ"ל יחסוך בעיכובים הנובעים מחוסר אינפורמציה,הוצאות מיותרות, וזירוז תהליכים על מנת לקבל אישור משירותי כבאות והצלה בדרך המהירה ביותר.
הניסיון שלנו זה השקט שלך!
יצירת קשר
  שם מלא
 טלפון
דוא"ל
 
פרטי התקשרות : yakovamram@gmail.com
נייד :050-5358-638
נייד :054-819-4149
פקס :072-2765-840

בין לקוחותינו

מזרוני עמינח פלסאון לוגוhonda logokenes group logowatson group mennen medical רשת פרופורציה
nissan logouti worldwideריבס לוגו חברת מקורות בנק מרכנתיל אידיאל ארונות לוגו מריומה
עמית עמילות מכס motorola פרש מרקט agridera עשות אשקלון שפע שוק הגרעין בע"מ
כל הזכויות שמורות י. אשל רישוי עסקים © 1997