י.אשל יועץ בטיחות אש

מערכות כיבוי אש

כל בית עסק חייב על פי חוק להתקין מערכות כיבוש אש במתחם העבודה במסגרת תקנות הבטיחות באש. עסק הפועל ללא אמצעי הבטיחות הנדרשים עלול לאבד את רישיון העסק שלו ואף להיקנס בקנסות כבדים!

ישנן דרכים שונות להתמודד עם שריפה הפורצת במתחם העבודה, כאשר מערכות כיבוי אש יכולות לכלול מערכות מים וקצף, מערכות כיבוי יבשות, מטפי אבקה או גז, ספרינקלרים, גלגלונים, מערכות גילוי עשן, ברזי כיבוי או את כולם ביחד – תלוי באופי בית העסק ובמידת הבטיחות הנדרשת לו.

איך נדע באיזו מערכות כיבוי אש לבחור? על מנת לדעת איזו מערכת כיבוי אש היא המתאימה לעסק שלך עליך לפנות למומחה בטיחות אש הבקיא בתכנון מערכי בטיחות אש ויודע איך להתאים את האמצעים לתנאי השטח.

מומחה הבטיחות יבחן את המבנה בו נמצא בית העסק וימצא את המיקומים הטובים ביותר להצבת מטפים, ברזי כיבוי וכדומה. כמו כן, המומחה יבחן את אפשרויות המילוט שקיימות בבניין למקרי חירום בהם פורצת שריפה.

במקרים בהם ימצאו ליקויים בתחום הבטיחות במבנה, מומחה הבטיחות באש יידע להמליץ איך לתקן את הליקויים האלה על הצד הטוב ביותר. ליקויים חמורים עשויים לגרור הוצאות בסכומים גבוהים מאוד!

מומחה אמיתי בנושא מערכות כיבוי אש עם תוצאות בשטח י. אשל הוא מומחה בטיחות אש מוסמך בעל מעל לעשר שנות ניסיון בתחומי הבטיחות בעבודה. הידע והמיומנות שלנו תעזור לכם לאתר את הליקויים ולהגן על עצמך ועל העובדים שלך. ביכולתנו להציע לך פתרונות יצירתיים ויעילים שיבטיחו את בטחון העסק שלך ויחסכו לך הרבה זמן, כסף והתעסקויות.

השירות שאנו מציעים הוא כולל: בחינת מקום העסק על פי כל תקנות תכנון ובנייה, תקנות כיבוי אש וקריטריוני הבטיחות ומציאת פתרונות ריאליים וחסכוניים לכל הליקויים. כמו כן אנו מבצעים הדרכות בטיחות לכלל העובדים על מנת להגביר את המודעות לבטיחות באש ולמזער נזקים עתידיים.

לפרטים נוספים, צור קשר עכשיו. למומחים נוספים: מערכות כיבוי אש צור קשר.
הניסיון שלנו זה השקט שלך!
יצירת קשר
  שם מלא
 טלפון
דוא"ל
 
פרטי התקשרות : yakovamram@gmail.com
נייד :050-5358-638
נייד :054-819-4149
פקס :072-2765-840

בין לקוחותינו

מזרוני עמינח פלסאון לוגוhonda logokenes group logowatson group mennen medical רשת פרופורציה
nissan logouti worldwideריבס לוגו חברת מקורות בנק מרכנתיל אידיאל ארונות לוגו מריומה
עמית עמילות מכס motorola פרש מרקט agridera עשות אשקלון שפע שוק הגרעין בע"מ
כל הזכויות שמורות י. אשל רישוי עסקים © 1997