י.אשל יועץ בטיחות אש

בטיחות אש

בטיחות אש במקום העבודה היא תהליך הכרחי להגנה על חיי העובדים מפני הסכנות ולמזעור הנזקים לנכס ולציוד במקרה של פריצת שריפה במקום.

על פי החוק במדינת ישראל, על מנת לקבל רישיון לעסק בעל העסק מוכרח להשיג אישורי בטיחות למבנה בו העסק פועל, כאשר בטיחות אש הוא חלק מרכזי וחיוני מקבלת הרישיון. זוהי האחריות שלך להתאים את המבנה בו נמצא בית העסק שלך לעמידת בסטנדרטיים לבטיחות שהמדינה קובעת.

לעיתים, בטיחות אש דורשת מבעל העסק לבצע שינויים מהותיים במבנה של בית העסק. על בניינים המיועדים למסחר ותעשייה לכלול דרכי מילוט למקרי חירום, מערכות גילוי אש ועשן, ציוד כיבוי אש, מערכות שליטה בעשן ועוד. סכנה ברורה וממשית כבר בילדות לימדו אותנו שאש זה לא משחק. בעל עסק המעוניין להבטיח שבית העסק שלו יהיה בטוח מפני תאונות אש ושריפות מוכרח לפנות לממונה בטיחות אש שיבדוק את המקום בקפדניות. ממונה הבטיחות יבחן את כל ההיבטים הרלוונטיים, כולל איכות וסוג חומרי הבניין ועמידות המבנה מפני אירוע אש אפשרי.

ממונה בטיחות אש ידאג להכין תוכניות לקבלת אישור ממכבי האש, הכוללות סקר סיכוני אש, תכנון מערכות גילוי וכיבוי אש, הכנת תיקי מפעל ותיקי שטח וחקירה של מקרים בהם פרצה שריפה. כמו כן, ממונה הבטיחות אחראי על העברת הדרכות בטיחות לכל עובדי החברה באופן שוטף. י. אשל – מומחה הבטיחות שלך י.אשל הוא מומחה בטיחות אש מוסמך ומקצועי עם מעל לעשר שנים של ניסיון בתחום. אנחנו מבצעים בדיקות קפדניות של מתחם העבודה ומציעים פתרונות אמינים, יעילים וחסכוניים למניעת אירוע שריפה ולהגנה עליך, על בית העסק שלך ועל העובדים שלך.

צור קשר עכשיו לקבלת לפרטים נוספים.
הניסיון שלנו זה השקט שלך!
יצירת קשר
  שם מלא
 טלפון
דוא"ל
 
פרטי התקשרות : yakovamram@gmail.com
נייד :050-5358-638
נייד :054-819-4149
פקס :072-2765-840

בין לקוחותינו

מזרוני עמינח פלסאון לוגוhonda logokenes group logowatson group mennen medical רשת פרופורציה
nissan logouti worldwideריבס לוגו חברת מקורות בנק מרכנתיל אידיאל ארונות לוגו מריומה
עמית עמילות מכס motorola פרש מרקט agridera עשות אשקלון שפע שוק הגרעין בע"מ
כל הזכויות שמורות י. אשל רישוי עסקים © 1997