י.אשל יועץ בטיחות אש

ממונה בטיחות בעבודה

תאונות עבודה הן חלק בלתי נפרד מעולם התעסוקה. תמיד קיימת הסכנה שטעות אנוש או ציוד לא תקין יגרמו לתאונה שתוביל לפציעות, נזק לרכוש או חלילה אובדן חיי אדם. על מנת להימנע ממקרים כאלה, הרשויות בישראל דורשות מבתי עסק לפעול על פי חוקים ותקנות קפדניים המעוגנים בחוק רישוי העסקים.

קבלת רישיון עסק היא פרוצדורה לא פשוטה הדורשת הבנה נרחבת בתחום הבטיחות ובדרישות השונות של משרדי הממשלה והגופים הבירוקראטיים. על מנת להימנע מהסתבכויות, מומלץ להעסיק ממונה בטיחות בעבודה המכיר את התחום לעומק ויודע איך להשיג את האישורים המתאימים ביעילות ובזריזות

בנוסף כל ארגון המעסיק מעל ל-50 עובדים מחויב להעסיק ממונה בטיחות בעבודה מוסמך המאושר על ידי מפקח עבודה ראשי במשרד התעשייה והמסחר. כמו כן, מפעלים העושים שימוש בחומרים מסוכנים או בעלי סביבה מסוכנת מחויבים להעסיק ממונה בטיחות, גם אם מספר העובדים נמוך מ-50.

בקרה כוללת וקביעת נהלים
בין היתר תפקידו של ממונה בטיחות בעבודה הוא לבצע בדיקה מקיפה של מקום העסק, לאתר ליקויים ולהציע פתרונות בכל מה שקשור לבטיחות, גהות, הנדסת אנוש ובריאות תעסוקתית.

ממונה הבטיחות אחראי לבדוק את הציוד הנמצא בשימוש בבית העסק, לאתר ליקויים בתשתית המבנה ולהתאים אותו לתקני בטיחות אש, בקרת הסיכונים השונים בעסק, לדאוג לבצע תרגילי בטיחות בקרב העובדים מדי שנה, ולהכין תיקי מפעל ותיקי שטח העוזרים להתמודד עם מצבי חירום במקום העבודה ועוד.

כמו כן, מומחה בטיחות מעביר הדרכות בטיחות וקובע נהלים בטיחות בעבודה במטרה למנוע תאונות עבודה מיותרות, לשמור על ביטחונם של העובדים שלך ולהגן על העסק שלך מפני נזקים אפשריים.

טיפול בכל היבטי הבטיחות י. אשל הוא ממונה בטיחות בעבודה בעל הסמכה רשמית וניסיון של מעל לעשר שנים. אנו מתעסקים בכל התחומים הנוגעים לבטיחות בעבודה כגון, בטיחות עבודה בגובה, בטיחות אש, בטיחות חשמל ועוד.

אנו דואגים להשגת כל אישורי הבטיחות הנדרשים לקבלת רישיון עסק מהגורמים הממשלתיים והעירוניים. בעזרת השירות שלנו תוכל לקבל רישיון בזמן קצר וללא התעסקויות מיותרות, תוך חיסכון משמעותי בהוצאות.

קבע פגישה עכשיו! צור קשר.
הניסיון שלנו זה השקט שלך!
יצירת קשר
  שם מלא
 טלפון
דוא"ל
 
פרטי התקשרות : yakovamram@gmail.com
נייד :050-5358-638
נייד :054-819-4149
פקס :072-2765-840

בין לקוחותינו

מזרוני עמינח פלסאון לוגוhonda logokenes group logowatson group mennen medical רשת פרופורציה
nissan logouti worldwideריבס לוגו חברת מקורות בנק מרכנתיל אידיאל ארונות לוגו מריומה
עמית עמילות מכס motorola פרש מרקט agridera עשות אשקלון שפע שוק הגרעין בע"מ
כל הזכויות שמורות י. אשל רישוי עסקים © 1997